Här är vi!

Ett härligt gäng med mycket humor, som älskar rundpingis och spännande kick-offer. Skicka oss kärleksmejl och frågor - vi finns här för dig och dina grannar!

Bild på Christoffer Johansson, Försäljningsansvarig

Christoffer Johansson

Försäljningsansvarig

christoffer.johansson@boappa.se

Linkedin
Bild på Sigrid Thelin, Operativ chef

Sigrid Thelin

Operativ chef

sigrid.thelin@boappa.se

Linkedin
Bild på Oscar Alsing Ferreira, Tekniskt ansvarig

Oscar Alsing Ferreira

Tekniskt ansvarig

oscar.alsing@boappa.se

Linkedin
Bild på Julia Gustafsson Frick, Kundansvarig

Julia Gustafsson Frick

Kundansvarig

julia.frick@boappa.se

Linkedin
Bild på Sofie von Krusenstierna, Marknadsansvarig

Sofie von Krusenstierna

Marknadsansvarig

sofie.krusenstierna@boappa.se

Linkedin
Bild på Erika Nordstrand, Kundtjänstmedarbetare

Erika Nordstrand

Kundtjänstmedarbetare

erika.nordstrand@boappa.se

Linkedin
Bild på Jussi Kaijalainen, Utvecklare

Jussi Kaijalainen

Utvecklare

jussi.kaijalainen@boappa.se

Linkedin
Bild på Joel Santos, Utvecklare

Joel Santos

Utvecklare

joel.santos@boappa.se

Linkedin
Bild på Bryan Oliveira, Utvecklare

Bryan Oliveira

Utvecklare

bryan.oliveira@boappa.se

Linkedin
Bild på Tobias Sannefjordh, UX-praktikant

Tobias Sannefjordh

UX-praktikant

tobias.sannefjordh@boappa.se

Linkedin
Bild på Bo Bot, Kontorsvarg

Bo Bot

Kontorsvarg

bo@boappa.se

Instagram
Bild på Du?, Blivande kollega

Du?

Blivande kollega

jobb@boappa.se